011 past forward

nieuws

Past Forward noemden wij onze Masterclass Gebiedsontwikkeling die wij mochten geven aan ruim 20 collega’s van Kondor Wessels Projecten. Verleden en toekomst hebben veel met elkaar te maken. 


Sterker nog, het een kan niet bestaan zonder het ander. 

We kozen voor deze masterclass een hele inspirerende omgeving; Villa Augustus in Dordrecht. Tenslotte zijn de initiatiefnemers achter dit concept meesters in het optimaliseren en combineren van historie en toekomst. Geïnspireerd door de inzichten van keizer Augustus in combinatie met de meest rijke oogstmaand verbouwden zij de watertoren om tot een hotel. Maar Villa Augustus is zoveel meer dan alleen gestapelde hotelkamers. Een eyeopener voor gebiedsontwikkelaars dus.

Ter voorbereiding hadden wij iedereen een aantal vragen gesteld. Een van de vragen was; heb je er wel eens over nagedacht hoe je wil wonen als 50, 60 of 70 jaar bent? Of, wie of wat zijn je inspiratiebronnen? Voor sommigen een makkie, voor anderen een uitdaging.

Wat zijn eigenlijk goede woonconcepten die toekomstproof zijn? Waar zouden deze aan moeten voldoen? Is de tijd rijp dat er wordt nagedacht over ‘gezond wonen’? En wat houdt dat dan in?


In groepjes wandelden de collega’s over en door Villa Augustus. Wat konden ze hiervan leren en eventueel vertalen naar hun eigen vakgebied?

Uiteindelijk gingen ze allemaal aan de slag met een fantastische blokkendoos waarmee ze, ook weer in groepen, hun eigen ideale woonconcept mochten bouwen.


KWP plaatste op hun LinkedIn-pagina:

Met ons team hebben we, onder leiding van een Oasus Concepts, een inspirerende Masterclass Gebiedsontwikkeling gehad, waarin we de kracht en kansen van KWP voor de nabije toekomst en daar voorbij hebben onderzocht en nagedacht hebben over ons nieuwe woonconcept.
Marli en Hans dank voor deze inspirerende Masterclass op een gave, unieke plek Villa Augustus.’

011 past forward

nieuws

Past Forward noemden wij onze Masterclass Gebiedsontwikkeling die wij mochten geven aan ruim 20 collega’s van Kondor Wessels Projecten. Verleden en toekomst hebben veel met elkaar te maken. 


Sterker nog, het een kan niet bestaan zonder het ander. 

We kozen voor deze masterclass een hele inspirerende omgeving; Villa Augustus in Dordrecht. Tenslotte zijn de initiatiefnemers achter dit concept meesters in het optimaliseren en combineren van historie en toekomst. Geïnspireerd door de inzichten van keizer Augustus in combinatie met de meest rijke oogstmaand verbouwden zij de watertoren om tot een hotel. Maar Villa Augustus is zoveel meer dan alleen gestapelde hotelkamers. Een eyeopener voor gebiedsontwikkelaars dus.

Ter voorbereiding hadden wij iedereen een aantal vragen gesteld. Een van de vragen was; heb je er wel eens over nagedacht hoe je wil wonen als 50, 60 of 70 jaar bent? Of, wie of wat zijn je inspiratiebronnen? Voor sommigen een makkie, voor anderen een uitdaging.

Wat zijn eigenlijk goede woonconcepten die toekomstproof zijn? Waar zouden deze aan moeten voldoen? Is de tijd rijp dat er wordt nagedacht over ‘gezond wonen’? En wat houdt dat dan in?


In groepjes wandelden de collega’s over en door Villa Augustus. Wat konden ze hiervan leren en eventueel vertalen naar hun eigen vakgebied?

Uiteindelijk gingen ze allemaal aan de slag met een fantastische blokkendoos waarmee ze, ook weer in groepen, hun eigen ideale woonconcept mochten bouwen.


KWP plaatste op hun LinkedIn-pagina:

Met ons team hebben we, onder leiding van een Oasus Concepts, een inspirerende Masterclass Gebiedsontwikkeling gehad, waarin we de kracht en kansen van KWP voor de nabije toekomst en daar voorbij hebben onderzocht en nagedacht hebben over ons nieuwe woonconcept.
Marli en Hans dank voor deze inspirerende Masterclass op een gave, unieke plek Villa Augustus.’

meer breinbriesjes